Valentínske darčeky nielen pre ženy | STROKOWAY Salón

Valentínske darčeky nielen pre ženy

Aj vlasy chcú byť milované! Inšpirujte sa kvalitnou vlasovou kozmetikou pre pánov aj pre dámy v peknom darčekovom balení. Zostavili sme rôzne druhy podľa druhov vlasov. K dispozícií sú 3 balíčky z vegánskej vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept rady GLOW. S ňou vaše vlasy zažiaria a styling účesu bude dokonalý.

Zakúpite na eshope :

Darček 1 

Darček 2 

Darček 3

Pre mladosť pleti a krásu vlasov je určený Redken balíček č. 6 , kde sa nachádza argánový olej na vlasy a kolagénový nápoj Benedictus.

Pre mužov je pripravený Redken balíček č.7 pánskej vlasovej kozmetiky pozostávajúci z krémovej pomády na vlasy a šampónu na každodenné použitie. Vhodným doplnkom môže byť ešte kolagénový nápoj Pre zdravie alebo Pre silu.

Kompletný zoznam Valentínskych produktov nájdete na Eshope Strokowayshop
v sekcii AKCIE. Nad 60 EUR máte doprava zdarma. Príjemný nákup. S výberom vám ochotne poradíme, stačí zavolať na 0907 640 814.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Posilnenie oslabených vlasov

Nové produkty pre zdravie vašich vlasov! Acidic Bonding Concentrate nanovo vytvára sieť oslabených vlasových väzieb po 6 aplikáciach šampónu a kondicionéru.

Nechajte sa hýčkať, zaslúžite si to

Nechajte svoje vlasy hýčkať v špičkovom kaderníckom salóne krásy STROKOWAY pod vedením majsterky sveta Miroslavy Strokovej tým najlepším, čo REDKEN pre vlasy ponúka.

Prvý Refill Bar na Slovensku

Sme jediný salón na Slovensku, ktorý uviedol do prevádzky prvú plniacu stanicu zn. Authentic Beauty Concept. Nepotrebujeme viac materializmu, ale uvedomenia.

Napíšte nám

Odmeňujeme čapovanie z Refill baru

Poradenstvo k vlasom a vegánska vlasová maska Authentic Beaty Concept ako darček!

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu, vyjadrujete súhlas s ich používaním.