Valentínske darčeky nielen pre ženy | STROKOWAY Salón

Valentínske darčeky nielen pre ženy

Aj vlasy chcú byť milované! Inšpirujte sa kvalitnou vlasovou kozmetikou pre pánov aj pre dámy v peknom darčekovom balení. Zostavili sme rôzne druhy podľa druhov vlasov. K dispozícií sú 3 balíčky z vegánskej vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept rady GLOW. S ňou vaše vlasy zažiaria a styling účesu bude dokonalý.

Zakúpite na eshope :

Darček 1 

Darček 2 

Darček 3

Pre mladosť pleti a krásu vlasov je určený Redken balíček č. 6 , kde sa nachádza argánový olej na vlasy a kolagénový nápoj Benedictus.

Pre mužov je pripravený Redken balíček č.7 pánskej vlasovej kozmetiky pozostávajúci z krémovej pomády na vlasy a šampónu na každodenné použitie. Vhodným doplnkom môže byť ešte kolagénový nápoj Pre zdravie alebo Pre silu.

Kompletný zoznam Valentínskych produktov nájdete na Eshope Strokowayshop
v sekcii AKCIE. Nad 60 EUR máte doprava zdarma. Príjemný nákup. S výberom vám ochotne poradíme, stačí zavolať na 0907 640 814.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Výpredaj dámske a pánske sety REDKEN

Využite výhodný nákup setov kvalitnej vlasovej kozmetiky REDKEN pre citlivú pokožku hlavy. Akciové ceny až do výšky 30% pre dámy aj pre pre pánov. Vyplatí sa predzásobiť na Valentína?

Adventné nákupy s prekvapením

Pripravili sme pre vás výhodné cenové balíčky kvalitnej vlasovej kozmetiky pre zdravé vlasy. Každý nákup odmeníme na salóne prekvapením. Online nákup nad 50 EUR doprava zdarma.

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Napíšte nám

Januárová akcia

Vyber si vlasovú masku Hydrate, Replenish alebo Glow zn. Authentic Beauty Concept a odmeníme nákup darčekom. Tešíme sa Vašu návštevu!.

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu, vyjadrujete súhlas s ich používaním.