Strokoway shop oslavuje 1. narodeniny | STROKOWAY Salón

Strokoway shop oslavuje 1. narodeniny

Milé naše zákazníčky, ubehlo to neuveriteľne rýchlo a už je tomu rok, čo bol prvý klik na košík Strokowayshopu. Vďaka Vám nás to stále baví a radi by sme poďakovali za prejavenú dôveru. Pozývame vás oslavovať s nami. Čo sme pre vás pripravili?
 
Každý nákup počas celého týždňa  je s dopravou zdarma. S láskou pre vás!
 
Ak máte radi sviečky, nielen tie narodeninové, ale také s výnimočnou autentickou vôňou… akciové balenia s vegánskou sviečkou  v limitovanej edícii čakajú na vaše kliky. 
 
Pre zdravie dámskych vlasov alebo pre pánske fuzy, brady aj hustejšie vlasy pánov máme skvelé darčekové sety zn.REDKEN. V elegantnej taštičke, kde sme vždy prihodili darček zdarma. 
 
Pre vegánskych nadšencov čakajú balíčky v taštičke s eko bavlny zn. Authentic Beauty Concept. Mrknite, koľko s nami ušetríte.
 
Posledné novinky ako tipy na vianočné darčeky: Jelly maska, Krém na ruky a vlasy či Povzbudzujúca voda alebo čokoľvek iné…každý nákup odmeníme prekvapením. Cestovné mini vzorky, toaletná voda, krém na ruky a vlasy, tvarujúci krém, sprej na vlasy…nechajte sa prekvapiť!
 
Každým nákupom podporujete s nami udržateľnosť a zdravie svojich vlasov. Tešíme sa na vás!
 
Mirka Stroková, majiteľka Strokoway salon a Strokoway shop
 
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Ľahký krém na ruky aj vlasy

V starostlivosti ideme až za hranice vlasov. Ľahký vegánsky krém na hydratáciu pokožky rúk aj zdravie vlasov. Vegánska receptúra s obsahom Bakuchiolu. Príďte vyskúšať.

Vegánske sviečky pre autentický moment

Vyberte si 3 produkty vegánskej značky Authentic Beauty Concept a my vás odmeníme sviečkou s vôňou vášho obľúbeného šampóna Amplify, Hydrate, Replenish,Glow alebo Pure.

Redken darček za nákup

Posledné kusy REDKEN osušky ako darček za váš nákup! Vyberte si šampón a kondicionér na váš vlasový problém z novej produktovej rady Redken a odmeníme vás darčekom.

Napíšte nám

Výdajné okienko

Po telefonickom dohovore si môžete vyzdvihnúť tovar alebo prísť si načapovať Authentic Beauty Concept z Refill Baru. 0902 401 581

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu, vyjadrujete súhlas s ich používaním.