Refill bar – za každé naplnenie darček.

Hľadáte ekologickú inšpiráciu na originálny darček? Príďte si naplniť z prvej vegánskej plniacej stanice na vlasovú kozmetiku šampón a kondicionér zn. Authentic Beauty Concept. Odmeníme Vás darčekom.
 
Vyberte si svoj darček z mini cestovných balení. Náš tip – vyskúšajte novinku vegánsky krém 2in1 na hydratáciu pokožky rúk aj končekov vlasov. Rýchla absorbcia, žiadna mastnota, skvelá vôňa. 
 
Na etiketu recyklovaných obalov píšeme meno používateľa, druh šampóna podľa typu vlasov a dátum plnenia. S výberom vám ochotne poradíme. 
Fľašky sú súčasťou prvého plnenia grátis. Viac o Refill bare.
 
Hand and Hair Cream k dispozícii aj na Strokoway shop v klasickom balení 75ml, v kategórii Za hranicou vlasov. 
 
Ďakujeme, že podporujete udržateľnosť s nami.
 
Mirka Stroková
 
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Strokoway shop oslavuje 1. narodeniny

Pripravili sme pre vás výhodné cenové balíčky kvalitnej vlasovej kozmetiky pre zdravé vlasy. Každý nákup odmeníme prekvapením, doprava zdarma.Oslavujte s nami!

Ľahký krém na ruky aj vlasy

V starostlivosti ideme až za hranice vlasov. Ľahký vegánsky krém na hydratáciu pokožky rúk aj zdravie vlasov. Vegánska receptúra s obsahom Bakuchiolu. Príďte vyskúšať.

Vegánske sviečky pre autentický moment

Vyberte si 3 produkty vegánskej značky Authentic Beauty Concept a my vás odmeníme sviečkou s vôňou vášho obľúbeného šampóna Amplify, Hydrate, Replenish,Glow alebo Pure.

Redken darček za nákup

Posledné kusy REDKEN osušky ako darček za váš nákup! Vyberte si šampón a kondicionér na váš vlasový problém z novej produktovej rady Redken a odmeníme vás darčekom.

Napíšte nám