Redken darček za nákup | STROKOWAY Salón

Redken darček za nákup

Máte vlasový problém, ktorý potrebujete vyriešiť? Využite naše vlasové poradenstvo a navštívte náš salón krásy osobne. Využite akciu – ak si nakúpite u nás 2 produkty REDKEN odmeníme váš nákup peknou osuškou.  

Inšpirujte sa najpoužívanejšími produktovými radami na domáce ošetrenie vlasov.

Novinka, na ošetrenie oslabených vlasov od farbenia alebo odfarbovanie používajte Acidic Bonding Concentrate produkty, ktoré prinášajú spevnenie, uhladenie a nápravu rozštiepených končekov už po jedinom použití. Jednoduchá aplikácia, pozrite si video

EXTREME produktová rada na silu a obnovu vlasov, šampóny, kondicionéry alebo vlasové kúry s proteínom.

Produkty REDKEN sú známe svojou kvalitou a šetrným prístupom k citlivej pokožky hlavy aj s ohľadom na jej pH. Inovatívne balenia vlasovej kozmetiky sú farebne odlíšené, vyberajte podľa typu vlasov alebo vlasového problému. Akcia platí aj pre nákup na eshope ,kde nájdete komplet ponuku produktov.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Strokoway shop oslavuje 1. narodeniny

Pripravili sme pre vás výhodné cenové balíčky kvalitnej vlasovej kozmetiky pre zdravé vlasy. Každý nákup odmeníme prekvapením, doprava zdarma.Oslavujte s nami!

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Ľahký krém na ruky aj vlasy

V starostlivosti ideme až za hranice vlasov. Ľahký vegánsky krém na hydratáciu pokožky rúk aj zdravie vlasov. Vegánska receptúra s obsahom Bakuchiolu. Príďte vyskúšať.

Vegánske sviečky pre autentický moment

Vyberte si 3 produkty vegánskej značky Authentic Beauty Concept a my vás odmeníme sviečkou s vôňou vášho obľúbeného šampóna Amplify, Hydrate, Replenish,Glow alebo Pure.

Napíšte nám

Výdajné okienko

Po telefonickom dohovore si môžete vyzdvihnúť tovar alebo prísť si načapovať Authentic Beauty Concept z Refill Baru. 0902 401 581

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu, vyjadrujete súhlas s ich používaním.