Multifunkčný olej na vlasy | STROKOWAY Salón

Multifunkčný olej na vlasy

REDKEN prináša novinku na vlasy Oil for all, multifunkčný olej na vlasy. Využijete ho na všetky typy vlasov – rovné, kučeravé, farbené, nefarbené či odfarbené. Olej dodá vašim vlasom okamžitý lesk a uľahčí ich tvarovanie aj úpravu. Eliminuje krepovanie, vlasy sú hladké a hebké na dotyk. Zároveň vysušené končeky odfarbovaných vlasov prevlhčuje.

Jednoduchá aplikácia. Na mokré vlasy ho aplikujete nanášaním prstami od stredu vlasov až po končeky. Potom vlasy vyfúkajte. Už pri fúkaní vlasov, je cítiť znateľný zjemňujúci efekt na vlasoch. Pre väčší lesk aplikujte opakovane podľa potreby.

Aj keď sa olej aj pri použití jednej kvapky zdá mastný, jeho absorbcia do vlasov je rýchla a prirodzená, vďaka jeho zloženiu. Olej urýchľuje sušenie a zároveň ochraňuje vlas pred teplom. Ideálny produkt pre tých, čo chcú mať lesklé a hodvábne vlasy a nemusia mať strach, že vlasy budú ťažké, alebo mastné.

Chcete vidieť účinky oleja na vlasoch? Prezrite si ako vyzerajú vlasy PRED a PO použití oleja na ukážkach kučeravých vlasov, na odfarbených krátkych vlasoch a na dlhých vlasoch. Multifunkčný olej je vhodným darčekom pre každú ženu, ktorá ma rada zdravé a krásne vlasy. OIL FOR ALL zn. REDKEN zakúpite na našom Eshope Strokowayshop, nájdete v sekcii ALL TYPES, starostlivosť o všetky typy vlasov.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Výpredaj dámske a pánske sety REDKEN

Využite výhodný nákup setov kvalitnej vlasovej kozmetiky REDKEN pre citlivú pokožku hlavy. Akciové ceny až do výšky 30% pre dámy aj pre pre pánov. Vyplatí sa predzásobiť na Valentína?

Adventné nákupy s prekvapením

Pripravili sme pre vás výhodné cenové balíčky kvalitnej vlasovej kozmetiky pre zdravé vlasy. Každý nákup odmeníme na salóne prekvapením. Online nákup nad 50 EUR doprava zdarma.

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Napíšte nám

Januárová akcia

Vyber si vlasovú masku Hydrate, Replenish alebo Glow zn. Authentic Beauty Concept a odmeníme nákup darčekom. Tešíme sa Vašu návštevu!.

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu, vyjadrujete súhlas s ich používaním.