Multifunkčný olej na vlasy | STROKOWAY Salón

Multifunkčný olej na vlasy

REDKEN prináša novinku na vlasy Oil for all, multifunkčný olej na vlasy. Využijete ho na všetky typy vlasov – rovné, kučeravé, farbené, nefarbené či odfarbené. Olej dodá vašim vlasom okamžitý lesk a uľahčí ich tvarovanie aj úpravu. Eliminuje krepovanie, vlasy sú hladké a hebké na dotyk. Zároveň vysušené končeky odfarbovaných vlasov prevlhčuje.

Jednoduchá aplikácia. Na mokré vlasy ho aplikujete nanášaním prstami od stredu vlasov až po končeky. Potom vlasy vyfúkajte. Už pri fúkaní vlasov, je cítiť znateľný zjemňujúci efekt na vlasoch. Pre väčší lesk aplikujte opakovane podľa potreby.

Aj keď sa olej aj pri použití jednej kvapky zdá mastný, jeho absorbcia do vlasov je rýchla a prirodzená, vďaka jeho zloženiu. Olej urýchľuje sušenie a zároveň ochraňuje vlas pred teplom. Ideálny produkt pre tých, čo chcú mať lesklé a hodvábne vlasy a nemusia mať strach, že vlasy budú ťažké, alebo mastné.

Chcete vidieť účinky oleja na vlasoch? Prezrite si ako vyzerajú vlasy PRED a PO použití oleja na ukážkach kučeravých vlasov, na odfarbených krátkych vlasoch a na dlhých vlasoch. Multifunkčný olej je vhodným darčekom pre každú ženu, ktorá ma rada zdravé a krásne vlasy. OIL FOR ALL zn. REDKEN zakúpite na našom Eshope Strokowayshop, nájdete v sekcii ALL TYPES, starostlivosť o všetky typy vlasov.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Posilnenie oslabených vlasov

Nové produkty pre zdravie vašich vlasov! Acidic Bonding Concentrate nanovo vytvára sieť oslabených vlasových väzieb po 6 aplikáciach šampónu a kondicionéru.

Nechajte sa hýčkať, zaslúžite si to

Nechajte svoje vlasy hýčkať v špičkovom kaderníckom salóne krásy STROKOWAY pod vedením majsterky sveta Miroslavy Strokovej tým najlepším, čo REDKEN pre vlasy ponúka.

Prvý Refill Bar na Slovensku

Sme jediný salón na Slovensku, ktorý uviedol do prevádzky prvú plniacu stanicu zn. Authentic Beauty Concept. Nepotrebujeme viac materializmu, ale uvedomenia.

Napíšte nám

Odmeňujeme čapovanie z Refill baru

Poradenstvo k vlasom a vegánska vlasová maska Authentic Beaty Concept ako darček!

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu, vyjadrujete súhlas s ich používaním.