Ľahký krém na ruky aj vlasy | STROKOWAY Salón

Ľahký krém na ruky aj vlasy

Hľadáte inšpiráciu na originálny darček? Prinášame novinku vegánsky krém 2in1. Hydratácia pokožky rúk aj končekov vlasov top ľahkým krémom s rýchlou vstrebateľnosťou od Authentic Beauty Concept. Fantastická vôňa aj účinok, overená nielen mnou, ale aj kaderníckou komunitou Hnutie za prirodzenú krásu.
 
Vegánska overená receptúra s čistými ingredienciami a Bakuchiolom. V tomto zimnom období doplnok každej správnej dámy ale aj pána. Vôňa je ľahká a svieža a ihneď si vás získa. Balenie v tube o objeme  75ml, čo sa a hravo skryje do kabelky.
 
Ak budete náhodou v salóne Strokoway, určite Hand and Hair Light Cream vyskúšajte, kde si ho môžete priamo aj zakúpiť.
 
K dispozícii je aj na eshope Strokoway shop v kategórii Za hranicou vlasov. 
 
Ak vás krém zaujal, v najvýhodnejšej cene ho získate v rámci exkluzívneho trio balíčka v taštičke z organickej bavlny – tuba v tom istom objeme 75 ml.
 
Otestovala za Vás Mirka Stroková.
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Strokoway shop oslavuje 1. narodeniny

Pripravili sme pre vás výhodné cenové balíčky kvalitnej vlasovej kozmetiky pre zdravé vlasy. Každý nákup odmeníme prekvapením, doprava zdarma.Oslavujte s nami!

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Vegánske sviečky pre autentický moment

Vyberte si 3 produkty vegánskej značky Authentic Beauty Concept a my vás odmeníme sviečkou s vôňou vášho obľúbeného šampóna Amplify, Hydrate, Replenish,Glow alebo Pure.

Redken darček za nákup

Posledné kusy REDKEN osušky ako darček za váš nákup! Vyberte si šampón a kondicionér na váš vlasový problém z novej produktovej rady Redken a odmeníme vás darčekom.

Napíšte nám

Výdajné okienko

Po telefonickom dohovore si môžete vyzdvihnúť tovar alebo prísť si načapovať Authentic Beauty Concept z Refill Baru. 0902 401 581

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu, vyjadrujete súhlas s ich používaním.