Letná akcia eko pohár na kávu | STROKOWAY Salón

Letná akcia eko pohár na kávu

Za nákup darček! Vyberte si akékoľvek 2 produkty holistickej prémiovej značky Authentic Beauty Concept (šampón+kondicionér) a máte eko pohár na svoju obľúbenú kávu! 
  • Urobte malý krok pre životné prostredie a používajte vegánske výrobky v recyklovaných obaloch.
  • Znižujte odpad vďaka nášmu opakovateľne použiteľému poháru. Vyrobený z fermentovaného rastlinného škrobu, bez toxických látok. 
  • Vhodný aj do umývačky aj mikrovlnky. 

Pokiaľ navštívite osobne Strokoway salón na Lazaretskej 13 v Bratislave, tak vám nielen poradíme ktoré dva produkty sú vhodné na letné ošetrenie Vašich vlasov, ale  do pohára dostanete aj skvelú kávu grátis! Neváhajte, množstvá eko pohárov sú limitované.  

Akcia 2+1 platí aj na Eshope

Nad 60 EUR máte dopravu zdarma. S výberom vlasovej kozmetiky vám ochotne poradíme, stačí zavolať na 0907 640 814. Príjemný nákup.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Výpredaj dámske a pánske sety REDKEN

Využite výhodný nákup setov kvalitnej vlasovej kozmetiky REDKEN pre citlivú pokožku hlavy. Akciové ceny až do výšky 30% pre dámy aj pre pre pánov. Vyplatí sa predzásobiť na Valentína?

Adventné nákupy s prekvapením

Pripravili sme pre vás výhodné cenové balíčky kvalitnej vlasovej kozmetiky pre zdravé vlasy. Každý nákup odmeníme na salóne prekvapením. Online nákup nad 50 EUR doprava zdarma.

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Napíšte nám

Januárová akcia

Vyber si vlasovú masku Hydrate, Replenish alebo Glow zn. Authentic Beauty Concept a odmeníme nákup darčekom. Tešíme sa Vašu návštevu!.

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu, vyjadrujete súhlas s ich používaním.