Letná akcia eko pohár na kávu | STROKOWAY Salón

Letná akcia eko pohár na kávu

Za nákup darček! Vyberte si akékoľvek 2 produkty holistickej prémiovej značky Authentic Beauty Concept (šampón+kondicionér) a máte eko pohár na svoju obľúbenú kávu! 
  • Urobte malý krok pre životné prostredie a používajte vegánske výrobky v recyklovaných obaloch.
  • Znižujte odpad vďaka nášmu opakovateľne použiteľému poháru. Vyrobený z fermentovaného rastlinného škrobu, bez toxických látok. 
  • Vhodný aj do umývačky aj mikrovlnky. 

Pokiaľ navštívite osobne Strokoway salón na Lazaretskej 13 v Bratislave, tak vám nielen poradíme ktoré dva produkty sú vhodné na letné ošetrenie Vašich vlasov, ale  do pohára dostanete aj skvelú kávu grátis! Neváhajte, množstvá eko pohárov sú limitované.  

Akcia 2+1 platí aj na Eshope

Nad 60 EUR máte dopravu zdarma. S výberom vlasovej kozmetiky vám ochotne poradíme, stačí zavolať na 0907 640 814. Príjemný nákup.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Posilnenie oslabených vlasov

Nové produkty pre zdravie vašich vlasov! Acidic Bonding Concentrate nanovo vytvára sieť oslabených vlasových väzieb po 6 aplikáciach šampónu a kondicionéru.

Nechajte sa hýčkať, zaslúžite si to

Nechajte svoje vlasy hýčkať v špičkovom kaderníckom salóne krásy STROKOWAY pod vedením majsterky sveta Miroslavy Strokovej tým najlepším, čo REDKEN pre vlasy ponúka.

Prvý Refill Bar na Slovensku

Sme jediný salón na Slovensku, ktorý uviedol do prevádzky prvú plniacu stanicu zn. Authentic Beauty Concept. Nepotrebujeme viac materializmu, ale uvedomenia.

Napíšte nám

Odmeňujeme čapovanie z Refill baru

Poradenstvo k vlasom a vegánska vlasová maska Authentic Beaty Concept ako darček!

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu, vyjadrujete súhlas s ich používaním.